• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

29 września 2016 r.  obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Akcję tą ogłosiła w 2001 r. Polska Izba Książki. W klasach I-III ten dzień był uwieńczeniem tygodnia z H.Ch. Andersenem ogłoszonym przez świetlicę szkolną. Dzieci w świetlicy wysłuchały m.in. baśni p.t. „Skowronek” w wykonaniu pani Moniki Rodakowskiej. Najmłodszym dzieciom z klasy „0” baśń H.Ch. Andersena pod tytułem „Dziewczynka z zapałkami” czytały panie Anna Karsznia i Monika Rodakowska.  Akcją objęta została również klasa V, której uczniowie głośno czytali kolegom i koleżankom książkę „Tajemniczy ogród”. Mogli również wysłuchać fragmentu przeczytanego przez panią Anetę Łazuk - nauczycielkę j. polskiego. W gimnazjum natomiast uczniowie wysłuchali fragmentu tekstu w języku niemieckim. Lektorem była pani Monika Moćko. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy.

Wykonanie: Dan-net