• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! – pod takim hasłem 1 października 2021 roku odbywał się w naszej szkole XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. W ramach akcji uczniowie przepytywali panią Dyrektor, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Na szczęście wszyscy świetnie sobie poradzili i zasłużyli na odznakę Eksperta!

Swoją znajomość tabliczki mnożenia, refleks i sprawność fizyczną pod okiem czujnych Egzaminatorów mogli również sprawdzić uczniowie klas czwartych, którzy wzięli udział w specjalnie przygotowanym dla nich konkursie. Do zawodów przystąpiło sześć dziewczynek i sześciu chłopców, którzy w rundzie eliminacyjnej musieli w określonym czasie odpowiedzieć na jak największą ilość pytań z tabliczki mnożenia. Trzy najlepsze dziewczynki i trzech najlepszych chłopców zakwalifikowało się do rundy finałowej, w której poza sprawnością rachunkową musieli wykazać się sprawnością fizyczną.

Mistrzynią tabliczki mnożenia została Natalia Maj z klasy 4b, a mistrzem Stefan Sekuła z klasy 4a.

Dziękujemy wytrwałym, cierpliwym i uśmiechniętym Egazminatorom oraz Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji: uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi.

Gratulujemy zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu!

Koordynator akcji,
Patrycja Zawadzak

Wykonanie: Dan-net