• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

W czwartek 22 kwietnia 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXX edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, który mimo trwającej epidemii odbył się w formie stacjonarnej z zachowaniem reżimu sanitarnego. W konkursie wzięło udział 31 uczestników z klas II-VIII. Najliczniejszą grupę tworzyli drugoklasiści piszący test w kategorii Żaczek – 15 uczniów, w kategorii Maluch – 4 uczniów z klas IV, natomiast w kategorii Beniamin - 5 uczniów z klas VI. Ostatnia grupa to klasy najstarsze reprezentowane przez 5 uczniów klas VII i 2 uczniów klas VIII.

Wyróżnienia w konkursie uzyskali:
w kategorii Żaczek

 • Marcelina Stalmach - kl. 2a

w kategorii Maluch

 • Wiktoria Węsierska - kl. 4a

w kategorii Beniamin

 • Jakub Zawłocki - kl. 6c

w kategorii Kadet

 • Malwina Sosnowska - kl. 7b
 • Julia Pomarańska - kl. 7a
 • Zofia Bolesławska - kl. 8b

Gratulujemy wszystkim osiągniętych rezultatów i życzymy dalszych sukcesów!

Patrycja Zawadzak
Łukasz Wiraszka

Wykonanie: Dan-net