• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Miło nam jest poinformować o sukcesie jednego z uczniów naszej szkoły – Filipa Matejszczaka. Chłopiec wziął udział w konkursie muzycznym „Witamy wiosnę muzyką i piosenką”, który został zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach i adresowany był do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych.

Filip zaśpiewał piosenkę Kolorowy wiatr pochodzącą ze ścieżki dźwiękowej do filmu animowanego Walta Disneya pt. „Pocahontas" . Widać, że występ ucznia był naprawdę udany i zrobił duże wrażenie na jury, skoro został tak wysoko oceniony. Filip zajął III miejsce, czego serdecznie mu gratulujemy. Cóż można dodać? Chyba tylko to, że z niecierpliwością czekamy na kolejne nagrania muzyczne w wykonaniu tego zdolnego nastolatka. Tak trzymaj, Filipie! Taki talent to skarb!

Wykonanie: Dan-net