• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

W dniu 16 lutego 2019 roku w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Garbatce- Letnisko rozegrany został VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Garbatka- Letnisko. W zawodach wystartowało 56 mieszkańców gminy Garbatka- Letnisko. Komisja sędziowska pracowała w składzie: Waldemar Langa, Andrzej Suwała i Tomasz Krekora.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Wójt Gminy Garbatka- Letnisko Pani Teresa Fryszkiewicz. Następnie głos zabrała Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Garbatce- Letnisko Pani Agnieszka Babańca życząc wszystkim wspaniałej rywalizacji sportowej. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Wyniki:


Kat. Dziewczęta młodsze:
1 miejsce- Julia Pomarańska
2miejsce- Hanna Gnyś
3 miejsce- Nikola Janicka
4 miejsce-Zofia Mieczyńska
5 miejsce- Amelia Banaś
6 miejsce- Maja Zawodnik

Kat. Dziewczęta starsze:
1 miejsce- Weronika Oleś
2miejsce- Oliwia Karaś
3 miejsce- Laura Rutka
4 miejsce- Julia Spytek

Kat. Chłopcy młodsi:
1 miejsce- Dawid Gnyś
2 miejsce- Seweryn Iwanowski
3 miejsce- Patryk Olejarz
4 miejsce- Jakub Kublik
5 miejsce- Kacper Sobieszek
6 miejsce- Igor Zbrożyna

Kat. Chłopcy starsi:
1 miejsce- Dawid Langa
2 miejsce- Łukasz Wojas
3 miejsce- Paweł Sobczyk
4 miejsce- Michał Dziosa
5 miejsce- Jan Kubiak
6 miejsce- Kacper Karsznia

Kat. Mężczyźni 18-40:
1 miejsce- Krystian Gołąbek
2miejsce- Andrzej Sekuła
3 miejsce- Łukasz Wiraszka
4 miejsce- Sebastian Żabicki
5 miejsce- Sebastian Ziemka
6 miejsce- Marek Ziemka

Kat. Mężczyźni 40-65:
1 miejsce- Wojciech Stankiewicz
2miejsce- Robert Janicki
3 miejsce- Andrzej Gołąbek
4 miejsce- Tomasz Langa
5 miejsce- Jarosław Wojas
6 miejsce- Lech Pyrko

Kat. Mężczyźni plus 65:
1 miejsce- Andrzej Kucharski
2miejsce- Zbigniew Dzikowski
3 miejsce- Waldemar Banaś
4 miejsce- Kazimierz Domeradzki

 

W czasie ceremonii podsumowania zawodów puchary i dyplomy wręczali: Wójt Gminy Garbatka- Letnisko Pani Teresa Fryszkiewicz, Przewodniczący Rady Gminy Garbatka- Letnisko Pan Włodzimierz Mazur, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi Pani Agnieszka Babańca, nauczyciele wychowania fizycznego Pan Waldemar Langa oraz Pan Andrzej Suwała.
Gratulujemy!

Wykonanie: Dan-net