• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Dobiegła końca XXVIII edycja konkursu „Moje spotkania z Puszczą” pt. "Puszcza Kozienicka świadkiem walk o Niepodległą".  We wszystkich trzech kategoriach konkursu wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły od klasy 1 szkoły podstawowej do klasy 3 gimnazjum. Jury w trakcie przeglądu i oceny prac brało pod uwagę zgodność z tematyką konkursu, wartości artystyczne, technikę i estetykę wykonania.

Uczniowie naszej szkoły, których prace zostały docenione przez jury to:

- w kategorii literatura grupa I: I miejsce Lena Basaj  z klasy IIa (opiekun p. Elżbieta Mazur);

- w kategorii literatura grupa III: II miejsce Szymon Zapora z klasy IIIa PG (opiekun  p. Agnieszka Rygiel);

- w kategorii fotografia grupa III: I miejsce Laura Rutka z klasy VIIa, II miejsce Amelia Hołuj z klasy IIIa PG, III miejsce Wojciech Maj z klasy IIIa PG (opiekun p. Agata Styczyńska).

W dniu 26 listopada 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach odbył się uroczysty finał konkursu  podczas, którego wręczono dyplomy, nagrody i wyróżnienia uczniom oraz ich opiekunom. Nasi laureaci udali się po odbiór nagród pod opieką p. Agaty Styczyńskiej. Podczas finału okazało się, że nasza szkoła była w czołówce pod względem ilości nagrodzonych prac. Jesteśmy z tego bardzo dumni, nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

szkolny opiekun konkursu: Agata Styczyńska

Wykonanie: Dan-net