• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

We wtorek 26 kwietnia 2016  do Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisko  przyjechali trener Robert Prygiel oraz pięciu zawodników: Daniel Pliński, Patryk Szczurek, Michał Ostrowski, Igor Grobelny oraz Artur Maroszek. Uczniowie mieli możliwość trenowania siatkówki z reprezentantami Polski, (Prygiel, Maroszek i Pliński). Siatkarze „Czarnych Radom” rozegrali pokazowy mecz z uczniami Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisko. Rozgrzewkę, poprzedzającą mecz, poprowadzili: trener Robert Prygiel oraz  obecni na spotkaniu zawodnicy. Spotkanie miało na celu promowanie siatkówki wśród społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Spora dawka pozytywnych emocji i wrażeń na długo pozostanie w pamięci chłopców uczestniczących w tym pokazowym meczu.

Rozegrano dwa sety. W pierwszym siatkarze Czarnych Radom zagrali w mieszanych składach z chłopcami szóstych klas, natomiast drugi set z uczniami gimnazjum. Na koniec były wspólne zdjęcia oraz autografy zawodników na klubowych plakatach.

Wtorkowa wizyta przedstawicieli „Czarnych Radom” to efekt podpisania przez Urząd Gminy Garbatka- Letnisko porozumienia i przystąpienia do projektu „Partnerstwo Regionalne Czarni”.

Wykonanie: Dan-net