• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

10 marca 2018 r. uczniowie klasy IIIb reprezentowali naszą szkołę podczas 15 Przeglądu Kabaretów Szkolnych w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach.

Kabaret „Cwaniaki” zaprezentował skecz pt. „Oddział Specjalny”. Uczniowie: Damian Olejarz, Mateusz Tomala, Mikołaj Wrona, Maja Pachocka, Karol Węgliński i Kacper Śmietanka zdobyli pierwsze miejsce w kategorii skecz PSP I-III. Opiekę nad grupą kabaretową sprawuje pani Danuta Siembor. Uczniom i opiekunowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wykonanie: Dan-net