• bal
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • prawa
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p

Sukcesy dydaktyczne

  • Adam Głowienka laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2010/11, opiekun Grażyna Kalembkiewicz
  • Patryk Mazur - II miejsce w Półfinale Ogólnopolskiego, opiekun Grażyna Kalembkiewicz
  • Konkursu Geologicznego "Nasza Ziemia" w roku szkolnym 2010/11, opiekun Grażyna Kalembkiewicz
  • Adam Głowienka - wyróżnienie w Półfinale Ogólnopolskim Konkursu Geologicznego "Nasza Ziemia" w roku szkolnym 2010/11, opiekun Grażyna Kalembkiewicz
  • Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu matematycznego - laureat Rafał Kołtun (opiekun Agnieszka Babańca)
  • Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu fizycznego – laureat Rafał Kołtun (opiekun Marek Karsznia)
  • Konkurs infomatyczny LOGIA '09 – etap wojewódzki Rafał Kołtun, Anna Kwaśnik (opiekun Marek Karsznia)
  • Konkurs matematyczny - "KANGUR" - wynik bardzo dobry dla Rafała Kołtuna oraz wyróżnienie dla Kacper Oreszczuk (opiekun Agnieszka Babańca)
  • Udział w etapie rejonowym biologicznego konkursu przedmiotowego – Agnieszka Gołąbek (opiekun Barbara Leśniak)
  • III etap konkursu recytatorskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach (nagroda dla Magdy Borysławskiej) (opiekun Agnieszka Rygiel)
  • Ogólnopolski Konkurs "Poznajemy Polskie Parki Krajobrazowe"– Szymon Mickiewicz, Patryk Mazur, Katarzyna Kęska, Adam Głowienka - udział w etapie wojewódzkim (opiekun Marek Karsznia)
  • Ogólnopolski Konkurs "Królowa Jadwiga – patronka mojej szkoły" - nagroda dla Michał Snopkiewicz i Bartosz Żarłak (opiekun Monika Rodakowska)
  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Władysławy 2009" – wyróżnienie dla Anety Słyk i Weroniki Wołos (opiekun Monika Rodakowska, Renata Strzałkowska - Jędrasek)
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (Kozienice)
  • Ogólnopolski Konkurs "Perełki Królowej Jadwigi" - przyznanie nagrody „Perełki Królowej Jadwigi” Magdzie Borysławskiej. (opiekun Agnieszka Rygiel)
  • Konkurs Wydawnictwa Nowa Era i National Geographic - "Moje miejsce na Ziemi" - wyróżnienie dla Weroniki Rygiel i Alicji Cieloch (opiekun Ewelina Piecyk -- Kowalska)
  • Olimpiada PCK "Promocja Zdrowego Stylu Życia" – udział w etapie rejonowym (Magda Łodyga, Karolina Rejmak) (opiekun Monika Rodakowska)

Sukcesy sportowe

W roku szkolnym 2009/2010 w zawodach sportowych wzięło udział 58 uczniów. Największym sukcesem tegorocznych startów jest 4 miejsce w skoku w dal (wynik 6,02 m) Łukasza Maja oraz 15 miejsce w skoku w dal (wynik 5,48 m) Piotra Mickiewicza podczas Finału Województwa w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siedlcach. Do sukcesów można również zaliczyć zorganizowane pierwszy raz w naszej gminie zawody z serii Cała Polska Biega. Ten rok szkolny zamykamy pierwszym miejscem w tabeli Ligi Młodzików. Poniżej przedstawiono wykaz zawodów sportowych, w których brali udział uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi przy ZSS w Garbatce-Letnisko:

  • Masowe Biegi Przełajowe – Kozienice
  • Eliminacje grupowe w Piłce Koszykowej Dziewcząt – II m. – Gniewoszów
  • Eliminacje grupowe w Piłce Koszykowej Chłopców – II m. – Gniewoszów
  • Eliminacje grupowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt – II m. – Gniewoszów
  • Eliminacje grupowe w Piłce Siatkowej Chłopców – I m. – Gniewoszów
  • Eliminacje grupowe w Piłce Siatkowej Chłopców – II m – Sieciechów
  • Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego – I m – Garbatka-Letnisko
  • Coca-Cola CUP 2010 – runda eliminacyjna – II m – Policzna
  • Cała Polska Biega 2010 – Garbatka-Letnisko
  • Eliminacje powiatowe w Lekkiej Atletyce – Kozienice
  • Liga Młodzików – Kozienice
  • Finał Międzypowiatowy w Lekkiej Atletyce – Kozienice
  • Finał Wojewódzki w Lekkiej Atletyce – Siedlce
  • Liga Młodzików - Kozienice

Najważniejsze osiągnięcia szkolne w poprzednich latach:

  • Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu matematycznego - laureat Rafał Kołtun (rok szkolny 2009/2010)
  • Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu fizycznego – laureat Rafał Kołtun (opiekun Marek Karsznia, rok szkolny 2009/2010) 
  • Ogólnopolski program edukacyjny "We wnętrzu Stacji Kosmicznej" zorganizowany przez Discovery Channel we współpracy z Centrum Badań Kosmicznych PAN - po trwających 6 miesięcy eliminacjach, w których udział wzięło 16642 uczniów z 888 gimnazjów z całej Polski wyłoniono 10 finalistów. W ścisłej dziesiątce znalazła się również uczennica naszego gimnazjum Anna Furga. (opiekun Andrzej Baracz, rok szkolny 2000/2001)
  • I miejsce dla drużyny "Sikorek" w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ekologicznej na Targach Poznańskich (opiekun Barbara Leśniak, rok szkolny 2000/2001)
  • II miejsce dla drużyny "Sikorek" w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Ekologicznej "Ekologia w Unii - My w Unii" na Targach Poznańskich (opiekun Barbara Leśniak, rok szkolny 2002/2003)
Wykonanie: Dan-net