• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Sytuacja wymusza zmiany organizacyjne moich spotkań z Wami  i Waszymi rodzicami W szkole drzwi gabinetu zawsze były dla uczniów i rodziców otwarte . Teraz również zapraszam do kontaktu ze mną – uczniów, którzy przychodzili na każdej przerwie,  lub umawiali się na konkretne godziny oraz wszystkich chcących porozmawiać. Dla każdego znajdę czas, każdego wysłucham. Możecie dzielić się swoimi radościami i smutkami.

Czekam również  na  kontakt z Państwem. Potrzebujecie  wsparcia i rozmowy z życzliwą osobą? Chętnie pomogę. Razem możemy rozwiązać każdy problem wychowawczy.

Zadzwoń pod numer 734701897 w godzinach 11-13 , 16-18 lub o każdej porze w trudnych sytuacjach,  możesz również napisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pedagog szkolny
Renata Strzałkowska-Jędrasek

Wykonanie: Dan-net