• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego odbyły się w gimnazjum Mikołajki Szkolne. 5 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj w towarzystwie dwóch uroczych Śnieżynek. Wszyscy uczniowie byli bardzo grzeczni i otrzymali słodkie upominki. W radosnej atmosferze młodzież uwieczniła te niecodzienne odwiedziny robiąc zdjęcia z tak znamienitymi gośćmi .Św. Mikołaj nie zapomniał również o nauczycielach i pracownikach obsługi szkoły ofiarując im symboliczne podarunki. Mikołaj obiecał, że wróci ponownie za rok. Każdemu złożył życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pożegnał się i tajemniczo zniknął.

Wykonanie: Dan-net