• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

30 września był dla PG w Garbatce-Letnisko dniem wyborów na przewodniczącego Samorządu Szkolnego. Kandydowało 7 soób. Z klas pierwszych były to: Kinga Stalmach i Oliwia Sałek, z klas drugich: Olga Karaś i Oliwia Sałek, natomiast z klas trzecich: Wiktoria Zawodnik, Patrycja Kępińska oraz Zuzanna Mazur. Uczniowie wraz z gronem pedagogicznym zebrani na sali gimnastycznej oddali głosy na swoich faworytów, jednak zanim to zrobili uroczyście odśpiewali hymn gimnazjum. Kandydatki w kilka minut przedstawiły swoją osobę oraz ciekawe pomysły i inicjatywy, które kontunuowały lub wprowadziłyby do szkoły. Każdaz klas podzeszła do urny, aby wrzucić kartkę z zaznaczonymi dwoma kandydatkami, a po tej czynności dyrektor Agnieszka Babańca przemówiła do wszystkich obecnych. Przyszedł i czas na oddanie głosu przez Grono Pedagogiczne. Głosy liczone przez komisję, w której skład wchodziły: Ilona Sobczyk, Natalia Gawryołek oraz Sylwia Sudoł (kl. IIIA, B, C) wyniosły 145 z czego 5 było nieważnych. Przewodniczącą została Zuzanna Mazur, która zdobyła 75 głosów, a zastępcą Patrycja Kępińska z 74 głosami. Pozostałe uczestniczki zodbyły kolejno 50- Wiktoria Zawodnik, 32-Oliwia Malec, 19-Olga Karaś, 17- Oliwia Sałek oraz 8- Kinga Stalmach. Koordynatorem wydarzenia była Monika Bernacik.

Wykonanie: Dan-net