• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i pedagoga szkolnego pani Renaty Strzałkowskiej Jędrasek w naszej szkole  odbył się happening „Uśmiechnij się do mnie”. Uczniowie w tym  dniu ubrali żółte koszulki a uczennice z SU przygotowały dla każdego nauczyciela i ucznia naszej szkoły "uśmiechnięte buźki" – symbole naszego happeningu. Akcja spotkała się z serdecznością, a miła atmosfera udzielała się każdemu. Oby więcej tak uśmiechniętych akcji.

Opiekun SU
Monika Bernacik

Wykonanie: Dan-net