• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Zespół Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko odwiedza w ciągu roku wielu gości. Jeden z nich jest szczególnie oczekiwany. Czy to dzieje się za sprawą czerwonego kubraka, długiej białej brody, a może wypchanego worka? Niezależnie od powodu, jego obecność rozjaśnia uśmiechem każda dziecięcą twarz. Ten gość to oczywiście Święty Mikołaj.

Dzieci od wielu dni przygotowywały się na jego przyjęcie: malowały portrety, wykonywały podobizny, pisały wiersze i listy. Powitały go 7 grudnia piosenką, wierszem, przedstawieniem. Mikołaj w tym roku wykazał się wielką pomysłowością. Dzieci otrzymały między innymi koszulki ze swoimi imionami, czapki i szaliki piłkarskie, książki, stojaki na biżuterię, maskotki i oczywiście słodycze. I jak tu nie czekać na takiego gościa? Mikołaj nie poradziłby sobie bez wielu pomocników. Wszystkim, którzy mu pomagali serdecznie dziękujemy.

Danuta Matysiak

Wykonanie: Dan-net