• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Już po raz kolejny w sali gimnastycznej ZSS została zorganizowana Wigilia dla mieszkańców Garbatki i okolic. We wtorek  20 grudnia o godzinie 17.30 spotkanie zainaugurowała dyrektor Agnieszka Babańca, a życzenia wszystkim zgromadzonym złożyli wójt gminy Robert Kowalczyk, ks. Augustyn Rymarczyk, przewodniczący Włodzimierz Mazur, wicedyrektor Ewelina Piecyk- Kowalska oraz przewodnicząca Rady Rodziców PG- Agnieszka Łyjak.

Przybyli goście mogli obejrzeć przedstawienie pt. „Świąteczne gry”- współczesną opowieść o bezwzględnym biznesmenie Wiktorze Kierze, który przechodzi niezwykłą metamorfozę. Dzięki przypadkowemu artykułowi i krytycznym komentarzom na internetowym forum bohater uświadamia sobie, jakim był człowiekiem. Dzięki determinacji, miłości  i pokorze udaje mu się odbudować relacje z synem, uratować rozpadające się małżeństwo oraz poprawić stosunki z pracownikami i wspólnikami. W tej oryginalnej inscenizacji - przygotowanej pod kierunkiem Moniki Bernacik i Agnieszki Rygiel- zagrali (naprawdę zawodowo!): Olga Karaś, Ilona Sobczyk, Zuzanna Mazur, Wiktoria Zawodnik, Zuzanna Rokita, Jakub Chmielewski, Kacper Wdowiak i Igor Pacocha. Całości dopełniła prezentacja Moniki Rodakowskiej oraz kolędy i pastorałki wykonane przez chór szkolny i zespół muzyczny prowadzony przez Dariusza Rodakowskiego.

Po części artystycznej wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Pięknie udekorowana sala (ukłony dla Renaty Jędrasek, Agaty Styczyńskiej i Danuty Rajn) i świąteczne ozdobione stoły sprawiły, że goście pozostali na dłużej w murach naszej szkoły, aby  porozmawiać i nacieszyć się niezwykłą atmosferą nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim życzymy, aby były one rodzinne i radosne, a Nowy Rok- lepszy niż ten mijający!

Agnieszka Rygiel

Wykonanie: Dan-net