• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

W sobotę 3 lutego 2018 roku odbył się przygotowany przez trzecioklasistów i ich rodziców bal uczniów klas gimnazjalnych. W pięknie udekorowanej sali (podziękowania dla pań Agaty Styczyńskiej i Renaty Jędrasek), punktualnie o godzinie 16.00 uczniowie klasy III a i III b odtańczyli pod okiem pana Andrzeja Suwały poloneza. Taniec wywołał zachwyt zaproszonych gości: dyrektor Agnieszki Babańcy, wójta Roberta Kowalczyka , przewodniczącego Włodzimierza Mazura, księży- Augustyna Rymarczyka i Łukasza Boćka,wychowawców i nauczycieli, a przede wszystkim licznie zgromadzonych rodziców.

Zanim rozpoczęła się trwająca do godziny 23.00 zabawa, głos zabrali: dyrektor Agnieszka Babańca, ksiądz Augustyn Rymarczyk, przewodniczący Włodzimierz Mazur oraz pani Ewa Karaś. Wszyscy gratulowali trzecioklasistom doskonale przygotowanego i odtańczonego poloneza, ale nie omieszkali przypomnieć o nadchodzących egzaminach, których wyniki będą miały decydujący wpływ na przyszłość młodzieży. Życzono więc nie tylko udanej zabawy, ale także powodzenia podczas kwietniowego sprawdzianu wiedzy. Przedstawicielka klas 2. - Oliwia Sałek podziękowała swoim starszym koleżankom i kolegom za wspólne lata, a Olga Karaś w imieniu klas 3. złożyła podziękowania wychowawczyniom-pani Agnieszce Rygiel i pani Monice Bernacik oraz wszystkim uczącym nauczycielom.

Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć i spożyciu ulubionej pizzy można było rozpocząć zabawę. A przyznać trzeba, że w tym roku młodzież bawiłą się naprawdę rewelacyjnie! Po raz kolejny zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. I mamy nadzieję, że nie ostatni.

Agnieszka Rygiel

Wykonanie: Dan-net