• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

W słoneczne  popołudnie 11.06.2015 r. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Polanka” odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klasy 6 a, które zorganizowane zostało z okazji zbliżającego się wielkimi krokami zakończenia roku szkolnego, a tym samym szkoły podstawowej. Na klasową imprezę dzieci przybyły wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Na początku zaprezentowały swój talent aktorski; wystawiły dla swoich najbliższych przedstawienie teatralne pt. „U baby Jagi”. Do występu przygotowani zostali przez wychowawczynię, panią Karolinę Matejszczak. Sądząc po minach widzów, inscenizacja się spodobała. Wszyscy uczniowie bardzo się starali, żeby jak najlepiej wypaść i wprawić w osłupienie swoją publiczność. Po występie rozpoczęła się zabawa na dobre. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych takich jak: siłowanie na rękę, przeciąganie liny, skoki w workach, gra w piłkę nożną i siatkówkę. Największą atrakcję stanowił jednak „rzut beretem”. W roli wodzireja wystąpił pan Andrzej Ostrowski, który w rewelacyjny sposób zabawiał dzieci. Śmiechu było co niemiara, tym bardziej że w rozgrywkach brali udział także dorośli. W przerwach między konkurencjami wszyscy mogli się posilić pyszną kiełbaską upieczoną nad ogniskiem, zjeść coś słodkiego i napić, aby ugasić pragnienie. Spotkanie było kapitalne i trwało do wieczora. Wszystkim dopisywał dobry humor i nikt nie miał ochoty wracać do domu. Niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wspaniałe jest jednak to, że pozostają wspomnienia, których nikt nie jest w stanie odebrać i można do nich powrócić w każdej chwili - bezcenne!

mgr Karolina Matejszczak

Wykonanie: Dan-net