• bal
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • prawa
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p

Wyniki konkurencji sportowych:
Konkurs rzutów do kosza:
kat. Dziewczęta PSP:
1 miejsce- Ewa Mazur
2 miejsce- Alicja Warchoł
3 miejsce- Julia Jurek
kat. chłopcy PSP:
1 miejsce- Dawid Langa
2 miejsce- Kacper Garczyna
3 miejsce- Oskar Łyjak
Konkurs przeciągania liny:
Wygrał zespół w składzie: Dawid Langa, Filip Zawodnik, Jakub Zawadzak, Jakub Czerwiński, Jan Golczyński.
Armwrestling (siłowanie na rękę):
kat. dziewczęta PSP:
1 miejsce- Alicja Warchoł
2 miejsce- Patrycja Grzywacz
3 miejsce- Oliwia Sałek


kat. chłopcy PSP:
1 miejsce- Maciej Kowalski
2 miejsce- Kacper Garczyna
3 miejsce- Oskar Łyjak
kat. chłopcy PG:
1 miejsce- Damian Tarnowski
2 miejsce- Karol Sadownik
3 miejsce- Kamil Blusiewicz
Uni- hokej slalom na czas:
kat. chłopcy PG
1 miejsce- Karol Sadownik
2 miejsce- Krzysztof Szafrański
3 miejsce- Norbert Zapora
Hula- hop:
kat. open PSP
1 miejsce- Julia Jurek
2 miejsce- Jan Kubiak
3 miejsce- Dawid Langa
Skoki w workach:
kat. open PSP:
1 miejsce- Oskar Łyjak
2 miejsce- Ewa Mazur
3 miejsce- Jan Kubiak
Rower slalom:
kat. open
1 miejsce- Dawid Wrześniak
2 miejsce- Marcin Sadownik
3 miejsce- Adrian Tyburcy
Siatkówka w parach z ręcznikami:
kat. chłopcy PG:
1 miejsce- Dominik Blusiewicz, Karol Sadownik
2 miejsce- Krystian Kącki, Damian Tarnowski
3 miejsce- Mateusz Sikora, Krzysztof Szafrański
Narty- trójki:
kat. open PSP:
1 miejsce- Julia Jurek, Alicja Warchoł, Wiktoria Sikora
2 miejsce- Jan Kubiak, Oskar Łyjak, Dawid Langa
3 miejsce- Ewa Mazur, Mateusz Wójcicki, Kacper Garczyna
kat. open PG:
1 miejsce- Dominik Blusiewicz, Karol Sadownik, Krystian Kącki
2 miejsce- Jan Golczyński, Filip Zawodnik, Jakub Zawadzak
3 miejsce- Damian Tarnowski, Kamil Blusiewicz, Jakub Czerwiński
Serdecznie gratulujemy!

Wykonanie: Dan-net