• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

8 maja bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie zorganizowanym z okazji Jubileuszu 60-lecia Biblioteki Publicznej. Na najmłodszych uczestników festynu czekały kolorowe balony, atrakcyjne książeczki oraz słodycze. Uczniowie gimnazjum samodzielnie dokonali wyboru książki i z radością prosili o podbicie jej pieczątką przedstawiającą Exlibris biblioteki publicznej. Lekturę nowych książek rozpoczęli już w pobliskim parku! Wyrażamy nadzieję, że rozbudzony podczas festynu „zapał czytelniczy” nie minie, lecz przekształci się w prawdziwą miłość do książek.

Wykonanie: Dan-net