• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

"BÓG , HONOR, OJCZYZNA"...tymi słowami uczniowie gimnazjum uczcili w dniu 5 maja br rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Młodzież pod kierunkiem pani B.Basaj , pani M.Bernacik i pana D.Rodakowskiego przedstawiła wierszem i piosenką chlubne dzieje historii 3Maja 1791 r. Uczniowie w montażu słowno muzycznym zaprezentowali okoliczności powstania Konstytucji oraz podkreślili jej doniosłe znaczenie w historii Polski. Pieśni patriotyczne w wykonaniu szkolnego chóru nadały uroczystości podniosłego charakteru.

Wykonanie: Dan-net