• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom.

Po raz siódmy nasza szkoła brała udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 30.05.2017r odbyło się podsumowanie konkursu. Uczennica naszej szkoły Paulina Motyka kl. IIIc otrzymała wyróżnienie w etapie powiatowym. Nagrody wręczyli przedstawiciele KRUS.

Wykonanie: Dan-net