• bal
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • prawa
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p

W dniu 18 maja 2017 roku w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisko rozegrano Mistrzostwa Szkoły Oyama Karate w konkurencji kata. Turniej zgromadził 183 uczniów naszej szkoły. Funkcję sędziego głównego pełnił Sensei Andrzej Suwała 4 dan. Komisja sędziowska pracowała w składzie: Sempai Tomasz Krekora 1 kyu, Sempai Olga Karaś 4 kyu, Sempai Aleksandra Wojas 5 kyu, Sempai Łukasz Wojas 5 kyu, Sempai Małgorzata Sekuła 5 kyu. Sekretarzem zawodów był pan Waldemar Langa.

Sempai: Maria Mieczyńska, Zofia Mieczyńska, Bartłomiej Orłowski, Bartosz Banaś oraz  Paulina Kęska służyli swą pomocą podczas rywalizacji najmłodszych zawodników.

W czasie ceremonii podsumowania zawodów medale i dyplomy wręczali: dyrektor szkoły Pani Agnieszka Babańca, wicedyrektor Pani Ewelina Kowalska- Piecyk, Sensei Andrzej Suwała 4 dan, Sempai Tomasz Krekora 1 kyu oraz Pan Waldemar Langa.



Wyniki:

Kat. Dziewczęta klasa 1 A:

1 miejsce- Nikola Rębalska

2 miejsce- Alicja Wasiak

3 miejsce- Agata Sałek

Kat. Chłopcy klasa 1 A:

1 miejsce- Marcel Zaborski

2 miejsce- Arkadiusz Wiśniewski

3 miejsce- Kacper Krawczyk

Kat. Dziewczęta klasa 2 A:

1 miejsce- Oliwia Sobieszek

2 miejsce- Dominika Maj

3 miejsce- Lena Malec

 

Kat. Chłopcy klasa 2 A:

1 miejsce- Kamil Guziński

2 miejsce- Maciej Kalinkowski

3 miejsce- Błażej Maciąg

Kat. Dziewczęta klasa 2 B:

1 miejsce- Aleksandra Anglisz

2 miejsce- Zuzanna Kęska

3 miejsce- Wiktoria Hołuj

Kat. Chłopcy klasa 2 B:

1 miejsce- Karol Węgliński

2 miejsce- Michał Olejarz

3 miejsce- Adrian Stój

Kat. Dziewczęta klasa 2 C:

1 miejsce- Katarzyna Maj

2 miejsce- Weronika Zagożdżon

3 miejsce- Lena Spytek

Kat. Chłopcy klasa 2 C:

1 miejsce- Jakub Zawłocki

2 miejsce- Mikołaj Pawłowicz

3 miejsce- Michał Kamiński

Kat. Dziewczęta klasa 3 A:

1 miejsce- Oliwia Gołda

2 miejsce- Amelia Banaś

3 miejsce- Nikola Janicka

Kat. Chłopcy klasa 3 A:

1 miejsce- Artur Gugała

2 miejsce- Adam Kraszula

3 miejsce- Michał Tarnowski

Kat. Dziewczęta klasa 3 B:

1 miejsce- Malwina Sosnowska

2 miejsce- Amelia Krawczyk

3 miejsce- Agata Zaborska

Kat. Chłopcy klasa 3 B:

1 miejsce- Damian Mamcarz

2 miejsce- Adrian Kłos

3 miejsce- Mikołaj Maślanek

Kat. Dziewczęta klasa 3 C:

1 miejsce-Tiffany Roszak

2 miejsce- Zuzanna Fryszkiewicz

3 miejsce- Aleksandra Walczak

Kat. Chłopcy klasa 3 C:

1 miejsce- Dawid Gnyś

2 miejsce- Artur Guziński

3 miejsce-Kacper Maj

Kat. Dziewczęta klasa 4 A:

1 miejsce- Roksana Pietrzak

2 miejsce-Agata Maj

3 miejsce- Ewa Sekuła

Kat. Chłopcy klasa 4 A:

1 miejsce- Kacper Sobieszek

2 miejsce- Jakub Molenda

3 miejsce- Adrian Majcher

Kat. Dziewczęta klasa 4 B:

1 miejsce- Maja Molenda

2 miejsce- Maja Zawodnik

3 miejsce- Emilia Węglińska

Kat. Chłopcy klasa 4 B:

1 miejsce- Maciej Kępiński

2 miejsce- Jakub Kublik

3 miejsce- Seweryn Iwanowski

Kat. Dziewczęta klasa 5 A:

1 miejsce- Justyna Waszkiewicz

2 miejsce- Laura Rutka

3 miejsce- Julia Spytek

Kat. Chłopcy klasa 5 A:

1 miejsce- Paweł Gnyś

2 miejsce- Paweł Sobczyk

3 miejsce- Szymon Jędrys

Kat. Dziewczęta klasa 6 A:

1 miejsce- Patrycja Twardowska 

2 miejsce- Oliwia Wójcik

3 miejsce- Wiktoria Komsta

Kat. Chłopcy klasa 6 A:

1 miejsce- Igor Sekuła

2 miejsce- Adrian Maj

3 miejsce- Patryk Klimowicz

Kat. Dziewczęta klasa 6 B:

1 miejsce- Ewa Mojsiuszko

2 miejsce- Katarzyna Szczepanek

3 miejsce- Patrycja Bachanek

Kat chłopcy klasa 6 B:

1 miejsce- Kacper Garczyna

2 miejsce- Szymon Deja

3 miejsce- Mateusz Wójcicki

Kat. Dziewczęta klasy 1 PG:

1 miejsce- Oliwia Sałek

2 miejsce- Urszula Słyk

3 miejsce- Weronika Oleś

Kat. Chłopcy klasy 1 PG:

1 miejsce- Michał Dziosa

2 miejsce- Jan Kubiak

3 miejsce- Dawid Langa

Kat. Dziewczęta Open PG:

1 miejsce-Wiktoria Pajączkowska

2 miejsce- Patrycja Kępińska

3 miejsce- Sylwia Rodakowska

Kat. Chłopcy Open PG:

1 miejsce- Mateusz Styczyński

2 miejsce- Winicjusz Fila

3 miejsce- Filip Zawodnik

Gratulujemy, OSU!

 

Wykonanie: Dan-net