• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Gratulujemy Zosi Bolesławskiej, uczennicy klasy 4b, która została finalistką Regionalnego Konkursu Czytelniczego Kocham czytać. Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa, doskonalenie umiejętności czytania i rozumienia tekstu literackiego, rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz pogłębianie znajomości literatury, a także kształtowanie wrażliwości na piękno słowa. Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie Zosia rozwiązała test sprawdzający znajomość czterech powieści obyczajowych i przygodowych wskazanych w regulaminie. W drugim etapie konkursu uczennica przygotowała prezentację wybranej przez siebie książki, zachęcając do jej przeczytania. Organizatorami konkursu jest  Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz oddział radomski Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów.

Aneta Łazuk

Wykonanie: Dan-net