• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej Oyama Karate 

w konkurencji Kumite i Kata, Iłowa 8 kwietnia 2017 roku

 

 

8 kwietnia 2017 roku  w Hali Widowiskowo-Sportowej w Iłowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumitei Kata. Wystartowało 144 zawodników z 20 klubów OYAMA karate ( Bieniów, Cottbus, Darłowo, Gozdnica, Iłowa, Jasień, Jelenia Góra, Katowice Goliat, Kozienice, Legionowo, Lubsko, Nowogród Bobrzański, Słupsk, Wieliczka, Wrocław Dragon, Wrocław DKOK, Zielona Góra, Żagań) oraz z KyokushinTezukaGroup (Wałbrzych i Strzegom). Organizatorem mistrzostw był Klub Oyama Karate FUDO z Iłowej z Sensei Wojciechem Furtakiem 2 Dan na czele. Patronat nad imprezą objął Powiat Żagański, Burmistrz miasta Iłowa i Burmistrz miasta Gozdnica. Sędzią głównym był Shihan Rafał Majda 5 Dan (Jelenia Góra). W zawodach wzięli udział m.in. Przewodniczący EKTG Shihan Eugeniusz Stanisławek 6 dan (Wałbrzych), Członek Zarządu OYAMA PFK Shihan Waldemar Leończyk 5 dan (Słupsk) i Shihan Andrzej Tomiałowicz 5 dan (Lubsko), Członek Zarządu OYAMA IKF.

 

 

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Olga Kraś startująca w konkurencji Kata zajęła 3 miejsce (kategoriawiekowa- junior dziewczęta). Opiekę trenerską w czasie mistrzostw sprawował Sensei Andrzej Suwała 4 dan.

 

Wykonanie: Dan-net