• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p


W dniu 1 kwietnia 2017 roku w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej  w Zwoleniu rozegrane zostały VI Mistrzostwa Zwolenia Oyama Karate w konkurencji Kata. Zawody zgromadziły 81 zawodniczek i zawodników. Sędzią głównym turnieju był Sensei Andrzej Suwała 4 dan. Komisja sędziowska pracowała w składzie: Sensei Łukasz Łuczyński 2 dan, Sensei Marek Łagoda 1 dan, Sempai Tomasz Krekora 1 kyu oraz sempai Piotr Bednarek 2 kyu.

Wyniki naszych uczniów przedstawiają się następująco:

 Kat. Kadet dziewczęta:

2 miejsce- Maria Mieczyńska

3 miejsce- Paulina Kęska

Kat. Kadet chłopcy:

 1 miejsce- Bartłomiej Orłowski

2 miejsce- Bartosz Banaś

 

Gratulujemy, OSU!

Wykonanie: Dan-net