• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p


 

W dniu 27 marca 2017 roku w Sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Pionkach rozegrano VI Mistrzostwa Pionek Oyama Karate w konkurencji Kata.  Patronat nad Mistrzostwami objął Burmistrz Miasta Pionki. W zawodach wystartowało 82 zawodników którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych z podziałem na płeć.Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor PG nr 2 w Pionkach Pan Wiktor Siek. Sędzią głównym zawodów był Sensei Andrzej Suwała 4 dan. Komisja sędziowska pracowała w składzie: Sensei Łukasz Łuczyński 2 dan, Sensei Marek Łagoda 1 dan, Sempai Tomasz Krekora 1 kyu, Sempai Piotr Bednarek 2 kyu.

 

Wyniki naszych uczniów:

Kat. Kadet dziewczęta:

2 miejsce- Zofia Mieczyńska

3 miejsce- Paulina Kęska.

Kat. Kadet chłopcy:

1 miejsce- Bartłomiej Orłowski

3 miejsce- Bartosz Banaś

Wykonanie: Dan-net