• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

IV Mistrzostwa Kozienic w Armwrestlingu

   

 

W dniu 17 marca 2017 roku w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 rozegrane zostały IV Mistrzostwa Kozienic w Armwrestlingu. W zawodach wystartowało 114 zawodników. Zawodnicy rywalizowali w 9 kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Komisja sędziowska pracowała w składzie: Sensei Andrzej Suwała 4 dan, Sempai Piotr Bednarek 2 kyu.

Wyniki uczniów naszej szkoły:
Kat. Młodzik chłopcy:
2 miejsce- Bartosz Banaś
Kat. Junior starszy chłopcy:
3 miejsce- Łukasz Wojas.

Miłą niespodziankę sprawili nam rodzice ucznia klasy III b Bartłomieja Orłowskiego. Państwo Danuta i Tomasz Orłowscy zajęli w swoich kategoriach wiekowych 3 miejsca.

Turniej przeprowadzony był przy wsparciu finansowym Gminy Kozienice. Przeprowadzenie tak dużego turnieju nie byłoby możliwe bez wsparcia organizacyjnego dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach Pana Krzysztofa Ludwiczaka. Wszyscy zawodnicy którym tym razem szczęście nie dopisało otrzymali nagrody pocieszenia w postaci kubeczków oraz koszulek klubowych.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w uprawianiu sportu!

 

Wykonanie: Dan-net