• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

XIV Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate

w konkurencji Kata, Koło 11 marca 2017 roku.

 

 

W dniu 11 marca 2017 roku w Hali Sportowej MOSiR- u w Kole odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w konkurencji Kata. Turniej zorganizowany został przez Kolski Klub Sportów Walki z Sensei Krzysztofem Wojewodą 4 dan na czele. W rywalizacji zmierzyło się 160 zawodników, m. in z : Legionowa, Łodzi, Poznania, Konina, Turku, Rychwała, Brudzewa, Kłodawy, Mycielina, Koła oraz z Kozienic. Turniej był jedną z imprez towarzyszących obchodom jubileuszu 10- lecia Kolskiego Klubu Sportów Walki i 25- lecia działalności szkoleniowej Sensei Krzysztofa Wojewody na terenie kolskim. Uroczystego otwarcia zawodów w imieniu Burmistrza Miasta Koła dokonał Naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta Pan Robert Siwiński, oraz Prezes Zarządu KKSW Marlena Wojewoda.  Zawody zaszczycili swoją obecnością: przewodniczący Rady Miasta Pan Artur Szafrański, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Pani Edyta Fabisiak, przewodnicząca Komisji Oświaty i Sportu Pani Izabela Nuszkiewicz oraz dyrektor MOSiR Pan Jarosław Kawka. Sędzią głównym zawodów był Sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan. W trakcie otwarcia turnieju odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień zwycięzcom rankingu na najlepszego sportowca 10- lecia Kolskiego Klubu Sportów Walki.  Organizację mistrzostw dofinansowała Gmina Miejska Koło. W czasie turnieju Sensei Andrzej Suwała 4 dan pełnił rolę sędziego oraz opiekował się zawodnikami w czasie wyjazdu.

 

Wyniki naszych uczniów:

BIAŁE PASY:

Kat. Dziecko starsze dziewczęta:

3 miejsce- Zofia Mieczyńska

 

Kat. Dziecko starsze chłopcy:

3 miejsce- Bartłomiej Orłowski     

 

Kat. Młodzik dziewczęta:

3 miejsce- Maria Mieczyńska

KOLOROWE PASY:

Kat. Dziecko starsze chłopcy:

3 miejsce- Bartosz Banaś   

 

Kat. Junior starszy dziewczęta:

3 miejsce- Aleksandra Wojas

Serdeczne gratulacje, OSU!

Wykonanie: Dan-net