• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Dnia 11 lutego 2017, w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Polski Centralnej Oyama Karate w Kata zorganizowane przez Łódzki Klub Oyama Karate NEKO z Sensei Adamem Sochanem 3 dan i Sensei Piotrem Przybyszem 3 dan na czele.  W turnieju wystartowało 140 zawodników reprezentujących 11 ośrodków Oyama karate /Białystok, Turek, Koło, Oświęcim, Brzeszcze, Herby, Piotrków Trybunalski, Legionowo, Kozienice, Radom oraz Łódź/. Patronat honorowy nad Mistrzostwami objęła Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanna Zdanowska. W zawodach wziął udział członek Zarządu OYAMA PFK, Szef Makroregionu Centralnego Sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan (Turek). Sędzią głównym był Sensei Dariusz Szulc 4 dan (Piotrków Trybunalski). Pod przewodnictwem sędziów centralnych: Sensei Tomasza Klimaszewskiego 4 dan (Radom) i Sensei Andrzeja Suwały 4 dan (Kozienice), prezentację form oceniało grono Sensei: 
Krzysztof Wojewoda 4 dan (Koło), Piotr Przybysz 3 dan (Łódź), Dariusz Kowalski 3 dan (Legionowo), Marek Wawrzyński 2 dan (Brzeszcze),  Mariusz Sukmanowski 2 dan (Herby), Miron Kowalski 2 dan (Piotrków Trybunalski), Marek Kruk 2 dan (Turek) i Marcin Siegieńczuk 2 dan (Białystok).


Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w gronie zwycięzców znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły. W kategorii dziecko chłopcy Bartosz Banaś zajął 3 miejsce, natomiast w kategorii dziecko starsze chłopcy Bartłomiej Orłowski wywalczył 2 miejsce. Obaj chłopcy od 3 lat uczęszczają na zajęcia innowacji pedagogicznej o profilu karate prowadzone przez Pana Andrzeja Suwałę oraz na zajęcia pozalekcyjne do Pana Tomasza Krekory.

Serdecznie gratulujemy, OSU!

Wykonanie: Dan-net