• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

W dawnych czasach, kiedy dni stawały się krótsze a wieczory dłuższe, dzieci, młodzież i dorośli, zbierali się w jednym domu, aby wspólnie śpiewać , bawić się oraz wróżyć. Tradycje wróżb andrzejkowych przetrwały do naszych czasów. Tak jak dawniej, chętni do poznania przyszłości wróżą sobie, przelewając roztopiony wosk przez otwór klucza, a następnie, „odczytują” cień. Ustawiają także dziewczęce pantofelki przekładając je w kierunku drzwi, aby dowiedzieć się, która pierwsza wyjdzie za mąż. Wśród śmiechów i żartów losuje się różne przedmioty schowane pod miseczkami. W nawiązaniu do tych tradycji i zwyczajów ludowych uczniowie klas I - III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego przeżyli wspaniały czas pełen magii i tańca przy dźwiękach znanych przebojów disco polo i muzyki współczesnej przygotowanych przez pana Andrzeja Suwałę oraz panią Renatę Wałękę. Wspólne zabawy z panią Dyrektor, wychowawczyniami oraz kolegami i koleżankami sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci. Miłą pamiątką są zdjęcia wykonane podczas wspólnej zabawy przez panią Monikę Rodakowską. Wszyscy bawili się doskonale. Tegoroczne andrzejki można uznać za udane.<>/p

Wykonanie: Dan-net