• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

23 listopada uczniowie klas IV – VI pod opieką nauczycieli  pani Ireny Cieloch, pani Anety Łazuk i pani Marioli Nowakowskiej  odwiedzili Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Obejrzeli  tam wystawiany na dużej scenie spektakl  w reżyserii  Cezarego Domagały pt. „Tajemniczy ogród”. Dzieci z zainteresowaniem  śledziły niezwykłą historię Mary Lennox, podziwiały wspaniałą grę aktorów, piękne piosenki i  ciekawą scenografię. „Tajemniczy ogród” oczarował i zachwycił widzów.  Uczniowie nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Po przedstawieniu wszyscy poczuli magię teatru, stojąc na scenie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z teatrem.

Irena Cieloch 
Aneta Łazuk
Mariola Nowakowska

Wykonanie: Dan-net