• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Nasze II Klasowe Czytanie Bajek odbyło się dnia 21 listopada, czyli w dniu Światowego Dnia Życzliwości. W nawiązaniu do tego dnia, zaproszone mamy - pani Patrycja Sobieszek i pani Barbara Pochylska - czytały dzieciom baśnie Hansa Christiana Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami” i „Brzydkie kaczątko”. Dzieci bardzo przejęły się losami małych bohaterów, słuchały w skupieniu i wyciszeniu. Przeczytane baśnie ukazały im, że nie należy oceniać wyłącznie po wyglądzie zewnętrznym, ubiorze czy innych oznakach zamożności, że nie powinno się wyśmiewać, czy w jakikolwiek inny sposób krzywdzić brzydszych i biedniejszych oraz, że każdy może być szczęśliwy i wartościowy, jeśli otrzyma wsparcie zamiast szyderstwa, a odrobina życzliwości może wiele zmienić. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Dzieci z klasy IIa wraz z wychowawczynią Danutą Fałek

Wykonanie: Dan-net