• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

12 października 2012 roku świętowaliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Władze samorządowe, rodzice i społeczność uczniowska podziękowała dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za trud, codzienną pracę, za serce…

Uczniowie klas II Publicznej Szkoły Podstawowej - pod opieką pani Elżbiety Mazur i Renaty Wałęki – przygotowali spektakl słowno - muzyczny. Młodzież gimnazjalna zaprezentowała kabaret o nauczycielach i dla nauczycieli. Były kwiaty, gratulacje i uśmiechy…

Wykonanie: Dan-net