• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

1 czerwca 2013 r. odbył się III Gminny Dzień Dziecka. Rodzinny festyn rozpoczął się zawodami wędkarskimi. Następnie na boisku „Orlik” nauczyciele Zespołu Szkół Samorządowych przygotowali konkurencje sportowe dla młodszych i starszych uczniów naszej szkoły.
O godzinie 12.30 festyn przeniósł się na Gminny Ośrodek Wypoczynkowy „Polanka”. Młodzież gimnazjalna zaprezentowała parodię „Balladyny” J. Słowackiego , a uczniowie szkoły podstawowej scenkę humorystyczną „Jaś i Małgosia – kto kogo zje.”, zaprezentowali także swoje talenty wokalne i instrumentalne.
Nauczyciele zorganizowali stoiska przy których malowali twarze, prowadzili gry i zabawy logiczne. Ponadto na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, program animatorów ze „Świata przygód”, zabawy z chustą, studio fryzur i kącik biżuterii.
W tym dniu każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.
Do zobaczenia za rok!

Wykonanie: Dan-net