• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

29 maja 2013 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów należących do SKO - „Oszczędzam w SKO, bo marzę o...”. Celem konkursu było uświadomienie dzieciom, że nawet najmniejsze kwoty odkładane systematycznie mogą pomóc w zrealizowaniu marzeń.

Na konkurs wpłynęły prace, na których uczestnicy konkursu przedstawili nie tylko wymarzone gry, czy sprzęty, ale także marzenia o wakacyjnych wycieczkach i wyprawach w nieznane, na które chcą przeznaczyć oszczędności zgromadzone w SKO. Jury po długich naradach nagrodziło następujących uczniów:

I miejsce Julia Gnyś, kl. V b
II miejce Antoni Gnyś, kl. IV b
III miejsce Oliwia Spytek, kl. II b
Wyróżnienia:
Michał Oleś, kl. V a
Zuzanna Deja, kl. II b

Serdecznie gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń!

Opiekunki SKO
Anna Śmietanka, Bernadeta Basaj

Wykonanie: Dan-net