• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Dzieciaki należące do koła teatralnego prowadzonego przez panią Karolinę Matejszczak mają na swoim koncie wiele sukcesów. W bieżącym roku szkolnym wystawili kilka przedstawień, które cieszyły się wielkim uznaniem publiczności. Za każdym razem zaskakują swoich widzów nowymi niespodziankami. Swoje umiejętności aktorskie chętnie prezentują kolegom i koleżankom ze szkoły, przedszkolakom oraz społeczności lokalnej. Ostatni występ miał miejsce 05.05.2013 r. z okazji Dnia Strażaka. Dzieciaki odegrały scenkę kabaretową pt: "Jaś i Małgosia, czyli kto kogo zje…". Śmiechu było co niemiara!

Obecnie uczniowie pracują nad przygotowaniem inscenizacji o charakterze profilaktycznym. Premiera już wkrótce. Trzymamy kciuki za naszych młodych aktorów.

(autor: Karolina Matejszczak)

Wykonanie: Dan-net