• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

19.04. 2013 r. grupa uczniów należących do koła teatralnego wraz z opiekunem, panią Karoliną Matejszczak, wybrała się z wizytą do Przedszkola Samorządowego w Garbatce – Letnisko. Młodzi artyści przywitali się z maluchami, a następnie obejrzeli wspaniałe sale, w których odbywają się zajęcia. Zwiedzający byli pod wielkim wrażeniem wyglądu wnętrza przedszkola. Uczniom najbardziej spodobał się świetlik – ogromna sala z kolorowymi ścianami i szklanym dachem. Następnie odbyło się przedstawienie pt. "Odlotowe ciapy Kapciuszka" przygotowane przez członków koła teatralnego pod kierunkiem pani Karoliny Matejszczak. Niezwykła historia Kapciuszka zakrapiana dużą dozą humoru rozbawiła dzieci. Młodzi widzowie oglądali spektakl z zapartym tchem a na koniec bili brawa z całych sił. Taka reakcja maluchów sprawiła aktorom ogromną radość, dlatego też obiecali, że będą częściej ich odwiedzać. Dali słowo, że już niebawem przygotują dla przedszkolaków kolejną niespodziankę.

 

Tę samą inscenizację uczniowie wystawili w Gminnym Centrum Rekreacji i Sportu dla młodszych kolegów i koleżanek ze szkoły. Spektakl odbył się 25.04. o godzinie 9.30. I tym razem artyści spotkali się z aprobatą widzów. Występ był naprawdę udany. Oprócz doskonałej gry aktorskiej oglądający mogli podziwiać piękne kostiumy aktorów, które zostały trafnie dobrane do odgrywanych ról. Uwagę widzów przykuwały również: pomysłowa charakteryzacja bohaterów baśniowej historii, rekwizyty a także scenografia. Przez chwilę wszyscy poczuli się jak w prawdziwym teatrze. Na zakończenie pani Anna Karsznia - dyrektor dyrektor Gminnego Ośrodka Rekreacji i Sportu pogratulowała uczniom świetnego występu i poczęstowała łakociami.

Kapciuszek- Maria Szewczyk
Siostra Rudula - Ilona Sobczyk
Siostra Brzydula – Marcelina Skoczylas
Bardzo Zła Macocha – Olga Karaś
Ojciec – Ciapa – Oliwia Malec
Książę – Wiktoria Zawodnik
Królowa – Natalia Gawryołek
Król – Jan Ziomek
Wróżka Pietruszka – Malwina Skoczylas
Posłaniec – Winicjusz Fila
Panna 1. – Alicja Warchoł
Panna 2. – Julia Jurek
Narrator 1. – Małgorzata Sekuła
Narrator 2. – Paulina Sujc
Przygotowanie aktorskie – Karolina Matejszczak
Oprawa muzyczna – Agata Styczyńska

Wykonanie: Dan-net