• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

4 kwietnia 2013 roku w Osiecku na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego im. Czesława Łaszka odbył się IV etap XII edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”, w którym uczestniczyła drużyna w składzie Gabriela Kołtun, Karolina Styczyńska, Mateusz Lis i Marcin Mickiewicz. Uczniowie gimnazjum zajęli V miejsce. Uczestników konkursu powitał Sylwester Chołast – Dyrektor Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych położonych na terenie parków krajobrazowych. Jego celem jest wykształcenie w uczniach postaw proekologicznych oraz zdobycie wiedzy na temat parków krajobrazowych położonych na terenie kraju. Szerokie spektrum dziedzin objętych formułą konkursu sprawia, iż przygotowując się do niego uczniowie zdobywają wiedza wykraczającą poza szkolne programy nauczania. Konkurs cieszy się dużym powodzeniem i na trwałe wpisał się w harmonogram przedsięwzięć o tematyce ekologicznej. W tym roku z terenu województwa mazowieckiego przystąpiło 476 osób z 25 szkół.

Wykonanie: Dan-net