• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

W naszej szkole odbył "Tydzień Życzliwości" będący podsumowaniem realizacji programu "Kulturalny uczeń". Celem tego przedsięwzięcia było propagowanie pozytywnych wzorców, podniesienie poziomu kultury osobistej oraz podkreślenie roli kulturalnego zachowania się. Przeprowadzono pogadanki na temat życzliwości w klasach 0-III szkoły podstawowej oraz lekcje wychowawcze w klasach starszych. Uczniowie przygotowali hasła i plakaty promujące dobre wychowanie. Ponadto odbył się konkurs savoir-vivre. Każdy z uczniów wypełniał test ze znajomości zasad dobrego wychowania. Następnie finaliści zmagali się z zadaniami praktycznymi. Zwycięscy otrzymali tytuł "Mistrza Kultury 2013".
Wyniki konkursu na "Mistrza Kultury 2013":
- w kategorii klas IV-VI - Paweł Łodyga;
- w kategorii klas I-III PG - Zuzanna Rygiel. Nagrody zostały wręczone przez Dyrektor Agnieszkę Babańcę podczas prezentacji projektu edukacyjnego klasy II b "Z savoir-vivre za pan brat".

Wykonanie: Dan-net