• bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa

Zajęcia dodatkowe

PONIEDZIAŁEK

Godzina 8:00 – 8:45

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. IIIc
  • zajęcia wyrównawcze kl. IIIc

Godzina 11:50 – 12.35

  • Innowacja karate Ib

Godzina 12:40 – 13.30

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. I
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. IVb
  • socjoterapia kl. I-III

Godzina 13:40 – 14.25

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. VI
  • socjoterapia kl. IV-VII

Godzina 14:30 – 15:15

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. VIIb (co 2 tyg.)
  • SKS dla kl. VII
  • Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas II PG
  • Socjoterapia dla klas II-III PG
  • Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl. VII (co 2 tyg.)

WTOREK

Godzina 8:00 – 8:45

  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. IIIa
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. Ia

Godzina 12:40 – 13.30

  • koło plastyczne
  • „Uczę się, bawię, wypoczywam” – zajęcia integracyjne dla kl. IIa i IIIa
  • zajęcia wyrównawcze kl. IIIa

Godzina 13:40 – 14.25

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl.IV
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. IIIb
  • „Cała Polska czyta dzieciom” dla klas I i IV

Godzina 14:30 – 15:15

  • SKS dla kl. VII
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. II PG (co 2 tyg.)
  • przygotowanie do egzaminu dla kl. III PG (co 2 tyg.)
  • zajęcia wyrównawcze z j.polskiego kl. VII

ŚRODA

Godzina 8:00 – 8:45

  • zajęcia kompensacyjne dla kl. VIIb
  • zbiórka gromady zuchowej dla kl. Ia

Godzina 11:50 – 12.35

  • zajęcia terapeutyczne

Godzina 12:40 – 13.30

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. Vb
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIa
  • zajęcia rozwijające kompetencje z geografii dla kl. III PG
  • koło j. angielskiego dla kl. V

Godzina 13:40 – 14.25

  • zajęcia wyrównawcze dla kl. VI

Godzina 14:30 – 15:15

  • zajęcia wyrównawcze z historii (co 2 tyg)
  • koło informatyczne

CZWARTEK

Godzina 8:00 – 8:45

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. IVa
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. IIa
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. Ib

Godzina 11:50 – 12.35

  • SKS karate dla kl. Ia

Godzina 12:40 – 13.30

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. Va
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. IIIb
  • zajęcia wyrównawcze dla kl. IIIb
  • zajęcia wyrównawcze dla kl. IIIc
  • zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. Vab
  • zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VIIb

Godzina 13:40 – 14.25

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. VIIa
  • SKS dla kl. IV-VI
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl.VIa (co 2 tyg.)
  • Koło matematyczne
  • SKS
  • zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. II PG
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. IV
  • zajęcie wyrównawcze z j. polskiego

Godzina 14:30 – 15:15

  • SKS dla kl. V-VI
  • SKS dla kl. II PG (piłka ręczna)
  • zajęcia wyrównawcze dla kl. VIIa (co 2 tyg.)
  • zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. III PG (co 2 tyg.)
  • zajęcia wyrównawcze z chemii kl. III

PIĄTEK

Godzina 8:00 – 8:45

  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. IIIc
  • zajęcia wyrównawcze dla kl. IIIa

Godzina 12:40 – 13.30

  • zajęcia terapeutyczne

Godzina 13:40 – 14.25

  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. IV

Godzina 14:30 – 15:15

  • zajęcia terapeutyczne
Wykonanie: Dan-net