• bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa

Zajęcia dodatkowe

ORGANIZACJA ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 PSP

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8:00-8:45

1. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. IIb (D. Fałek) – 7:45-8:45
2. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.II c
(J. Sałek)
3) Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. IIIb (R. Jędrasek) - 7.45-8.45

1. koło matematyczne kl. III a (E. Mazur)
2. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl.IIIa (R. Jędrasek)- 7.45-8.45
3. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ia gr. I (R. Maj)

1. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. II c (R. Jędrasek)- 7.45-8.45

1) Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.IIIb (R. Jędrasek) - 7.45-8.45

1. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.III c (D. Matysiak)

8:50-9:35

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  (D. Siembor)

 

11:45-12:35

 

 

Zbiórka zuchowa kl. IIIa (E. Mazur)

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ia gr. II (R. Maj)

12:45-13:30

1. koło j. angielskiego  kl. IV (D. Witkowska)
2. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIIa (E.Mazur)
3. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.IIa              (D. Fałek)
4. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. IVb (R. Jędrasek)
5. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. ang kl. VI (I. Gluza)

6. "Cała Polska czyta dzieciom" M.Rodakowska

1. zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. Ia (D. Fałek) – 12:35-13:35
2) SKS – tenis (W. Langa)
3. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.V (D. Witkowska)
4. koło plastyczne kl.III  (R.Jędrasek)
5. kółko techniczno-rowerowe (I. Cieloch)
6. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IVa i IVb (P. Rybak)

1. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. V (R. Jędrasek)
2. zajęcia integracyjne dla uczniów klas IIa i IIb – „Uczę się, bawię, wypoczywam” (R. Maj)

1. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. IIc (R. Jędrasek)

6. "Cała Polska czyta dzieciom" M.Rodakowska

 

13:40-14:25

1. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. VIb (R. Jędrasek)

1. SKS – gry zespołowe (W. Langa)
2. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. IV (R. Jędrasek)
3. zajęcia wyrównawcze kl. IVa i VIb wymiennie co dwa tygodnie (A. Łazuk)

1. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiegokl.IVa                    (M. Nowakowska)
2. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VI (G. Kalembkiewicz)

1. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego (D. Witkowska)
2. SKS –tenis stołowy, siatkówka (A. Suwała)
3. zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.V
(P. Rybak)

1. koło matematyczne kl. IV, V, VI (P. Rybak)
2. zajęcia wyrównawcze z j.polskiego kl. Va
(A. Łazuk)

14:30-15:15

1. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. VIb (R. Jędrasek)

Zajęcia taneczne
(J. Rutka)

1. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego kl. VIa (M. Nowakowska)

1. koło instrumentalne (A. Styczyńska)
2. SKS –tenis stołowy, siatkówka (A. Suwała)

 

Wykonanie: Dan-net