• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

18 lutego 2022 r. niespodziankę zrobiły dzieci z oddziału zerowego. Całą gromadą odwiedziły szkolną bibliotekę. Z zainteresowaniem oglądały przedstawiane zbiory. Pytały o pracę nauczyciela bibliotekarza, ilość książek oraz czasopisma dla dzieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się wystawa książek o kotach oraz prace konkursowe uczniów. Dzieci wysłuchały bajki o „Kocie w butach” i otrzymały pamiątkowe zakładki. Wspólne pamiątkowe zdjęcie było uwieńczeniem tego radosnego spotkania.

Wykonanie: Dan-net