• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Jesień to pora roku pełna kolorów. Biblioteka jest doskonałym miejscem, w którym można je odkryć, zobaczyć, wyobrazić sobie i wyeksponować. Dziś dzieci z klasy Ib realizujące zajęcia w ramach „Cała polska czyta dzieciom” wykorzystując gąbki i farby przygotowały jesienny strój dla Pani Jesieni. Żółcie, czerwienie, pomarańcze, brązy… Ubrudzone palce były równie atrakcyjne, jak Pani Jesień. A z jakim zapałem dzieci pracowały można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Wykonanie: Dan-net