• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Organizatorem programu MegaMisja jest Fundacja Orange, która działa na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Poprzez twórcze inicjatywy – ciekawe scenariusze zajęć, filmy, gry i konkursy – najmłodsi uczniowie naszej szkoły mogą zdobywać wiedzę i umiejętności bezpiecznego korzystania z zasobów  sieci Internetowej.  Program podnosi kompetencje cyfrowe nie tylko dzieci, ale także nauczycieli. Podczas zajęć uczniowie uczą się kreatywnego rozwiązywania stawianych problemów, bezpiecznego surfowania w sieci oraz korzystania z zasobów internetowych i rozwijania pasji poprzez twórcze wykorzystanie najnowszych technologii. W świat nowoczesnych technologii wprowadza dzieci rodzeństwo: Julia i Kuba oraz Psotnik - stworzona w laboratorium sztuczna inteligencja. Nieustanne kłopoty z Psotnikiem uczą dzieci rozwiązywać ich własne problemy dotyczące cyfrowego świata. Ale to nie wszystko! MegaMisja także nagradza. Za poprawne wykonanie zadań uczniowie losują nagrody. Szkoła wzbogaciła się o tablet, materiały plastyczne, a ostatnio o książki i gry, które uatrakcyjnią księgozbiór biblioteki i ofertę świetlicy. Obecnie zajęcia MegaMisji prowadzą panie Monika Rodakowska oraz Agata Styczyńska. W ubiegłych latach zajęcia prowadziła także pani Danuta Rajn.

A oto kilka zdjęć z zajęć, które odbyły się w całym cyklu programu oraz wiersz, który świetnie określa cele i założenia programu.  Powstał on podczas zajęć MegaMisji, jako praca konkursowa.


Z MegaMisją w świat cyfrowy

1. Krok po kroku w świat cyfrowy
Piękny, duży, kolorowy
MegaMisja mnie wprowadzi
Wszelkim problemom zaradzi

2.Bezpieczeństwo jest jej celem
Już się nauczyłem wiele
Netykietę świetnie znam
W Kubie przyjaciela mam!

3. Psotnik psoci co nie miara
Nie skuteczna żadna kara!
Kubie, Julce wnet pomogę
Tworzymy Mega załogę!

4.W MegaMisji wszystko Mega
- tak powiedział mój kolega
Mega tablet, filmy Mega
każdy chętnie tu przybiega!

5.MegaMisja to świat marzeń
Wiele tajemniczych zdarzeń
Jedno zdanie dziś powiemy:
MegaMisji dziękujemy!

 

Monika Rodakowska, Agata Styczyńska

Wykonanie: Dan-net