• bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • bal
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa
  • prawa

AUTOBUS nr 1
Środa 05.04.2017
GIMNAZJUM

Garbatka szkoła - 7:00
Garbatka Dziewiątka I - 7:12
Garbatka Dziewiątka II - 7:15
Garbatka Zbyczyn - 7:20
Garbatka Nowa - 7:22
Garbatka Długa - 7:25
Ponikwa III - 7:30
Ponikwa II - 7:32
Ponikwa I - 7:35
Garbatka krzyżówki - 7:37
Garbatka szkoła - 7:42

odjazd godzina - 11:30

Czwartek, Piątek 06.-07.04.2017
Garbatka szkoła - 8:00
Garbatka Dziewiątka I - 8:12
Garbatka Dziewiątka II - 8:15
Garbatka Zbyczyn - 8:20
Garbatka Nowa - 8:22
Garbatka Długa - 8:25
Ponikwa III - 8:30
Ponikwa II - 8:32
Ponikwa I - 8:35
Garbatka krzyżówki - 8:37
Garbatka szkoła - 8:42
odjazd godz. 11:00

SZKOŁA PODSTAWOWA
Garbatka szkoła - 11:30
Garbatka Dziewiątka I - 11:42
Garbatka Dziewiątka II - 11:45
Garbatka Zbyczyn - 11:50
Garbatka Nowa - 11:52
Garbatka Długa - 11:55
Ponikwa I - 12:00
Ponikwa II - 12:02
Ponikwa III - 12:03
Garbatka krzyżówki - 12:10
Garbatka szkoła - 12:15

odjazd godzina: 14:30

Czwartek, Piątek 06.-07.04.2017
Garbatka szkoła - 11:00
Garbatka Dziewiątka I - 11:12
Garbatka Dziewiątka II - 11:15
Garbatka Zbyczyn - 11:20
Garbatka Nowa - 11:22
Garbatka Długa - 11:25
Ponikwa I - 11:30
Ponikwa II - 11:32
Ponikwa III - 11:33
Garbatka krzyżówki - 11:40
Garbatka szkoła - 11:45

odjazd godzina: 14:00


AUTOBUS nr 2
GIMNAZJUM
Środa 05.04.2017

Bąkowiec Kol. - 7:10
Bąkowiec I - 7:13
Bąkowiec II - 7:16
Bąkowiec III - 7:20
Garbatka Długa - 7:23
Garbatka ul. Kochanowskiego I - 7:25
Garbatka ul. Kochanowskiego II - 7:27
Garbatka szkoła - 7:30
odjazd godzina 11:30

Czwartek, Piątek 06.04-07.04.2017
Bąkowiec Kol. - 8:10
Bąkowiec I - 8:13
Bąkowiec II - 8:16
Bąkowiec III - 8:20
Garbatka Długa - 8:23
Garbatka ul. Kochanowskiego I - 8:25
Garbatka ul. Kochanowskiego II - 8:27
Garbatka szkoła - 8:30

odjazd godzina - 11:00

SZKOŁA PODSTAWOWA
Środa 05.04.2017

Bąkowiec Kol. - 12:10
Bąkowiec I - 12:13
Bąkowiec II - 12:16
Bąkowiec III - 12:20
Garbatka Długa - 12:23
Garbatka ul. Kochanowskiego I - 12:25
Garbatka ul. Kochanowskiego II - 12:27
Garbatka szkoła - 12:30

odjazd godz. 14:30

Czwartek, piątek 06.04-07.04.2017
Bąkowiec Kol. - 11:30
Bąkowiec I - 11:33
Bąkowiec II - 11:36
Bąkowiec III - 11:40
Garbatka Długa - 11:43
Garbatka ul. Kochanowskiego I - 11:45
Garbatka ul. Kochanowskiego II - 11:47
Garbatka szkoła - 11:50

odjazd godz. 14:00


AUTOBUS nr 3
GIMNAZJUM
Środa 05.04.2017
Anielin I - 7:05
Anielin II - 7:07
Brzustów - 7:15
Krasna-Dąbrowa I - 7:20
Krasna-Dąbrowa II - 7:22
Krasna-Dabrowa III - 7:25
Bogucin szkoła - 7:30
Bogucin - wieś - 7:32
Molendy II - 7:40
Molendy I - 7:42
Garbatka szkoła - 7:50

odjazd godz.: 11:30

Czwartek 06.04.2017
Anielin I - 8:05
Anielin II - 8:07
Brzustów - 8:15
Krasna-Dąbrowa I - 8:20
Krasna-Dąbrowa II - 8:22
Krasna-Dabrowa III - 8:25
Bogucin szkoła - 8:30
Bogucin - wieś - 8:32
Molendy II - 8:40
Molendy I - 8:42
Garbatka szkoła - 8:50

odjazd godz.: 11:00

Piątek 07.04.2017
Anielin I - 7:05
Anielin II - 7:07
Brzustów - 7:15
Krasna-Dąbrowa I - 7:20
Krasna-Dąbrowa II - 7:22
Krasna-Dabrowa III - 7:25
Bogucin szkoła - 7:30
Bogucin - wieś - 7:32
Molendy II - 7:40
Molendy I - 7:42
Garbatka szkoła - 7:50

odjazd godz.: 11:00

SZKOŁA PODSTAWOWA
Środa 05.04.2017
Garbatka szkoła - 11:30
Molendy I - 11:33
Molendy II - 11:35
Bogucin wieś - 11:40
Bogucin szkoła - 11:42
Krasna Dąbrowa III - 11:47
Krasna-Dąbrowa II - 11:49
Krasna-Dąbrowa I - 11:51
Brzustów - 11:57
Anielin II - 12:05
Anielin I - 12:07
Garbatka szkoła - 12:21

odjazd godzina: 14:30

Czwartek, piątek 06.04-07.04.2017
Garbatka szkoła - 11:00
Molendy I - 11:03
Molendy II - 11:05
Bogucin wieś - 11:10
Bogucin szkoła - 11:12
Krasna Dąbrowa III - 11:17
Krasna-Dąbrowa II - 11:19
Krasna-Dąbrowa I - 11:21
Brzustów - 11:27
Anielin II - 11:35
Anielin I - 11:37
Garbatka szkoła - 11:51

odjazd godzina: 14:00

Wykonanie: Dan-net