• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
BIP

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Strona główna

Pomoc dla Damiana!

Z ogromny smutkiem dowiedzieliśmy się, o poważnym wypadku, któremu uległ absolwent naszej szkoły Damian Tarnowski.

Chłopak w czerwcu wypadł z okna, przez dwa  miesiące lekarze walczyli o jego życie. Kiedy stan Damiana zaczął się stabilizować, wdała się sepsa, przez co konieczna była amputacja stóp.

Ponadto przeszedł kilka operacji, a jego stan wciąż był krytyczny! Do wielu problemów dołączyło też potwornie groźne zakażenie bakterią New Delhi. Zdecydowano o wstawieniu zastawki, która miała za zadanie odprowadzić nadmiar płynu mózgowo - rdzeniowego i to pomogło!

Z dnia na dzień Damian odzyskuje siły!  Jednak to początek  jego walki! Wierzymy, że się nie podda i będzie dzielnie walczył o nowe, lepsze i zdrowe życie. Niestety, rodzina potrzebuje środków finansowych na dalsze leczenie Damiana. Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy PSP w Garbatce – Letnisko włączyli się do akcji gromadząc dobrowolne fundusze, by choć w małym stopniu przyczynić się do poprawy zdrowia Damiana.

Dobro wraca, dlatego zwracamy się do Państwa, wszystkich ludzi dobrej woli o indywidualne wsparcie, pomoc na stronie siepomaga.pl.

Już niejednokrotnie wykazaliście się Państwa hojnością i dobrym sercem wspierając nas w różnorodnych akcjach charytatywnych. Mam nadzieję, że i tym razem możemy na Was liczyć, a w szczególności absolwent naszej szkoły- Damian.

Dziękuję wszystkim przyszłym darczyńcom za okazane wsparcie!
W jedności siła!

Więcej informacji znajdziecie Państwo w linku:
https://www.siepomaga.pl/damian-tarnowski?fbclid=IwAR2S1SiQUMHV-jqs3zg78P94BGNietpdo0zMhTsjthurMS4iiO6hgLdQr4Q

Monika Bernacik opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Wykonanie: Dan-net