• bal
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • prawa
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p

Strona główna

Dzień dobry,

oto plan zajęć na dzień 19.10.2020. Zajęcia zdalne dla klas przebywających w dniu jutrzejszym na kwarantannie mogą odbyć się poprzez wysłanie materiałów w dzienniku elektronicznym Librus lub online na MS Teams.

Plan dla klas przebywających na kwarantannie:
Klasa Ia
1. edukacja wczesnoszkolna - zajęcia zdalne
2. j.angielski - zajęcia zdalne

Klasa Ib
1. j.angielski - zajęcia zdalne
2. edukacja wczesnoszkolna - zajęcia zdalne

Klasa IVa
1.j.polski - zajęcia zdalne
2. j.polski - zajęcia zdalne
3. religia - zajęcia zdalne
4. technika - zajęcia zdalne
5. informatyka - zajęcia odwołane

Klasa VIa
1. geografia -zajęcia odwołane
2. j.angielski - zajęcia zdalne
3. w-f zajęcia odwołane
4. j.angielski - zajęcia zdalne
5. religia - zajęcia zdalne

Klasa VIc
1. w-f zajęcia zdalne /p.W.Langa/
2. w-f - zajęcia zdalne
3. matematyka - zajęcia zdalne /p.A.Babańca/
4. matematyka - zajęcia zdalne
5. historia - zajecia odwołane



Klasa VII a
1. biologia - zajęcia zdalne
2. biologia - zajecia zdalne
3. j.polski - zajęcia zdalne
4. j.polski - zajecia zdalne
5. w-f - zajęcia zdalne
6.j.angielski - zajęcia zdalne
7. informatyka - zajęcia odwołane

Klasa VII b
1. w-f zajęcia zdalne
2. w-f - zajęcia zdalne
3. matematyka - zajęcia odwołane
4. matematyka - zajęcia odwołane
5. biologia - zajęcia zdalne
6. biologia - zajęcia zdalne
7. plastyka - zajęcia odwołane

Klasa VIIIb
1. historia - zajęcia odwołane
2. historia - zajęcia odwołane
3. wos - zajęcia zdalne
4. wos - zajęcia zdalne
5. j.polski - zajęcia zdalne
6. j.polski - zajęcia zdalne
7. w-f - zajęcia odwołane

Plan dla pozostałych klas:
Klasa IIa /8:00 - 11:35/
1. edukacja wczesnoszkolna /A.Lachtara/
2.j.angielski /D.Kęska/
3. w-f /W.Langa/
4. j.angielski /D.Witkowska/

Klasa IIb /8:00-12:35/
1. edukacja wczesnoszkolna
2. edukacja wczesnoszkolna
3. edukacja wczesnoszkolna
4. informatyka /M.Rodakowska/
5. religia

Klasa IIIa /8:00-11:35/
1. edukacja wczesnoszkolna
2. edukacja wczesnoszkolne
3. edukacja wczesnoszkolna
4. j.angielski

Klasa IIIb /8:00-12:35/
1. j.angielski
2. edukacja wczesnoszkolna
3. edukacja wczesnoszkolna
4. edukacja wczesnoszkola
5. zajęcia rozwijające

Klasa IV b /8:55 - 13:30/
2. religia
3. przyroda /M.Rodakowska/
4. j.polski /A. Rutka/
5. plastyka
6. w-f

Klasa Va /8:00 - 13:30/
1. zajęcia rozwijające
2. informatyka
3. technika
4. w-f
5. informatyka
6. matematyka - zajęcia odwołane

Klasa VI b /8:00 - 12:35/
1. j.angielski
2. j.angielski
3. w-f
4. w-f
5. informatyka

Klasa VII c /8:00 - 13:30/
1. matematyka
2. matematyka
3. biologia
4. biologia
5. j.polski
6. j.polski

Klasa VIII a /8:00-14:25/
1. biologia
2. biologia
3. j.angielski
4. j.angielski
5. wos
6. wos
7. w-f

Wykonanie: Dan-net