• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Uczniowie PSP im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko,

W dniu dzisiejszym (tj. 9 października 2020 r. około godziny 18.00) otrzymałam informację o pozytywnym wyniku badania na Covid-19 u jednego z nauczycieli naszej szkoły. Stało się to czego obawialiśmy się praktycznie od początku września. Nauczyciel od 7 października przebywał na zwolnieniu lekarskim ale w dniach 5 i 6 października prowadził lekcje w klasach: 4b,6a,6b, 6c, 7a, 7b.

W dniu jutrzejszym po rozmowie z Panią Wójt ,Powiatową  Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Kozienicach, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców podejmę decyzję odnośnie sposobu pracy szkoły od 12 października. O podejmowanych decyzjach będę Państwa na bieżąco informować za pomocą dziennika elektronicznego i strony internetowej szkoły.  Bardzo proszę abyście Państwo w przypadku złego samopoczucia, kaszlu, kataru, podwyższonej temperatury, utraty węchu lub smaku niezwłocznie kontaktowali się z lekarzem rodzinnym, proszę również o odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji.

Agnieszka Babańca – dyrektor szkoły

Wykonanie: Dan-net