• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Strona główna

Jerzy Kaczmarek

Jerzy Kaczmarek
1953- 2020

Jerzy Kaczmarek był absolwentem krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Studiów Pedagogicznych w Radomiu. Od 1984 roku pracował jako nauczyciel plastyki w Publicznej Szkole Podstawowej im. Partyzantów Ziemi Kozienickiej, a od 2002 do 2006 roku w Publicznym Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Garbatce- Letnisko.

Jako nauczyciel cieszył się ogromną sympatią i szacunkiem uczniów, potrafił rozbudzić w nich wrażliwość na piękno i zainteresowanie sztuką. Jako kolega był człowiekiem bezpośrednim i  szczerym, cechowały go poczucie humoru, inteligencja i otwartość.

Ale przede wszystkim był artystą. Pasjonowało go malarstwo, ale także muzyka. Kochał las, zwierzęta, jazdę na rowerze. Kochał  swoją żonę, w której miał zawsze wsparcie i syna, z którego był niezwykle dumny. Ogromną radość i poczucie spełnienia dawały mu wnuki. Kochał życie. Patrzył na świat, zawsze poszukując w nim piękna. Wierzymy, patrząc na Jego obrazy, że  udawało mu się to piękno wiele razy odnaleźć.
Spoczywaj w pokoju.

Koleżanki i koledzy
z  Publicznej Szkoły Podstawowej
w Garbatce- Letnisko

Wykonanie: Dan-net