• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Szanowni Państwo - Rodzice uczniów
Publicznej Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi
w Garbatce - Letnisko

Informuję, że w związku z brakiem porozumienia pomiędzy Rządem i Organizacjami Związkowymi oraz pozytywnym wynikiem referendum strajkowego, nasza szkoła przystępuje od 8 kwietnia br. do strajku. W czasie trwania strajku, zajęcia dydaktyczne nie będą mogły się odbywać, ponieważ istnieje możliwość, że ponad 80% nauczycieli będzie strajkować, nie mogę zagwarantować opieki Państwa dzieciom. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie we własnym zakresie opieki nad Waszymi dziećmi w okresie strajku.

Informacje dotyczące powrotu do pełnego funkcjonowania szkoły zostaną Państwu przekazane przez e-dziennik i stronę szkoły niezwłocznie po ich uzyskaniu. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w trudnej sytuacji.

Dyrektor szkoły
Agnieszka Babańca

Wykonanie: Dan-net